Rejestracja
 

MP Fast Date®
29 września 2017 r.,
Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, Poznań

Organizator

Partnerzy MP Fast Date

 

Concordia Design
Główny partner wydarzenia

Kreatywne centrum eventowe działa w ramach centrum designu Concordia Design w Poznaniu. Znajduje się w samym centrum miasta, w odrestaurowanym budynku Starej Drukarni i oferuje 1000m² przestrzeni o ogromnych możliwościach aranżacyjnych oraz nową przestrzeń plenerową.
Postawą działania Concordii jest unikalna metodologia event design, w myśl której oryginalny scenariusz każdego wydarzenia projektowany jest zgodnie z potrzebami klientów. W scenariuszach często wykorzystywane są mechanizmy grywalizacji oraz inne aktualne trendy.
Centrum posiada własną restaurację oraz zaplecze cateringowe, a przygotowywane menu zawsze wspiera główną myśl i cel wydarzenia.
W 2017 r. centrum zostało wyróżnione eventowym Oscarem – nagrodą MP Power Awards w kategorii Multi Venue.
www.concordiadesign.pl
 

Sheraton Poznan Hotel
partner wydarzenia

Sheraton Poznan Hotel to 5gwiazdkowy hotel w centrum Poznania, w którym odnajdą Państwo komfort, przyjazną atmosferę i najwyższą jakość usług. Hotel położony jest przy Concordii, naprzeciwko Międzynarodowych Targów Poznańskich, w odległości zaledwie 700m od Dworca Poznań Główny i tylko 15min drogi samochodem z lotniska, a także 15min spacerem do Starego Rynku. Poza doskonałym pobytem hotel oferuje restauracje i bary oraz strefę fitness.
www.sheraton.pl/poznan
 

Kreatyw Media
partner wydarzenia

Kreatyw! Media jest młodą, dynamiczną agencją fotograficzną. Zajmujemy się fotografią eventową, tworzymy reportaże, dokumentujemy imprezy i wydarzenia. Wierzymy, że gwarancją sukcesu jest techniczna doskonałość. Lubimy wyzwania! Poradzimy sobie z zadaniami największego kalibru.
www.kreatyw-media.pl
 

DLA KOGO

  • Planiści korporacyjni
  • Agencje eventowe
  • Organizatorzy konferencji
  • Biura podróży i agencje incentive
  • Agencje reklamowe i marketingowe
  • Przedstawiciele stowarzyszeń
  • Inni profesjonalni organizatorzy eventów, konferencji i podrózy motywacyjnych
Zobacz oferentów

ZDJĘCIA

 
  

Zobacz więcej

PARTNERZY