MP FAST DATE® KROK PO KROKU

Każdy planista spotkań rejestrujący się na wydarzenie, otrzymuje dostęp do platformy Meeting 15 z widokiem na wszystkich wystawców celem odbycia 12 spotkań obowiązkowych.

Po zalogowaniu do Meeting 15 meeting planner jest zobowiązany umówić 8 spotkań we wskazanym terminie, kolejne 4 spotkania umawiają wystawcy.

Przed rozpoczęciem wydarzenia każdy planista ma dostęp do swojej indywidualnej listy 12 spotkań B2B, w których jest zobowiązany uczestniczyć zgodnie z harmonogramem wydarzenia i wyświetlanym na ekranie zegarem, który odmierza kolejne rundy.  

Każde spotkanie trwa 15 minut.

 

Po zakończeniu spotkań obowiązkowych odbywa się runda wolna (otwarta), w czasie której spotkania aranżuje się samodzielnie, bez określonego limitu czasu na rozmowę.

 

DLACZEGO WARTO?

  • Poznasz nowe miejsca i usługi eventowe z całej Polski
  • Nawiążesz bezpośredni kontakt z oferentami i uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące ich usług
  • Zbudujesz relacje w sprzyjającej atmosferze
  • Wymienisz doświadczenia z innymi uczestnikami wydarzenia
  • Zweryfikujesz wiedzę o obiektach i usługach
  • Weźmiesz udział w konkursach z możliwością otrzymania atrakcyjnych nagród
  • Poznasz w praktyce zasady działania aplikacji do organizacji spotkań Meeting 15
  • Pakiet hosted* – jesteś naszym gościem


 
ZAREJESTUJ SIĘ  
 
Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne dla zarejestrowanych meeting plannerów. Uprzejmie informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona, a ostateczna decyzja o zakwalifikowaniu uczestnika należy do Organizatora.
 
 

*Jesteś naszym gościem

Meeting plannerzy biorą udział w wydarzeniu MP Fast Date® na zasadach hosted buyers. Organizator zapewnia bezpłatnie: wyżywienie zgodnie z programem, program towarzyszący i nocleg dla osób spoza miasta, w którym odbywa się wydarzenie. Uczestnicy zobowiązują się w zamian do przestrzegania agendy, punktualności i udziału w spotkaniach B2B zgodnie z otrzymanym planem. Wszelkie zmiany w ww. kwestiach muszą zostać zaakceptowane przez organizatora, w przeciwnym razie organizator wydarzenia ma prawo obciążyć uczestnika opłatą organizacyjną zgodną z regulaminem, który każdy uczestnik podpisuje.

Powyższe zasady wynikają z regulaminu MP Fast Date®, akceptowanego każdorazowo podczas rejestracji na wydarzenie. 

Regulamin i kary

Zanim się zarejestrujesz sprawdź regulamin. Twoja nieobecność czy brak informacji o spóźnieniu to strata dla partnerów, uczestników i organizatora.

 Partnerzy

Najbliższej edycji wydarzenia